Ã–VRIGT / Textilier & Vintage / Textiltavla 15186098

nr 1518 6098

Textiltavla

Anita Hedin. Signerad, daterad 76 cm, yttermått inklusive ram: 76x105 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 30 januari 2023
kl 19:03:19